Chcete výrazně zhubnout s injekční lipolýzou? Recenze spokojených klientů i tipy od odborníků

Nejdůležitější informací o zákrocích na klinice, jako je například injekční lipolýza, jsou recenze. A reálné odpovědi na otázky týkající se změn vzhledu se ve velké míře a samozřejmě nejčastěji objevují hlavně na internetu. Jak se v nich ale zorientovat? Jak poznat pravdivé odpovědi klientů a sofistikované odpovědi odborníků? Zde je malé shrnutí.

Nástup injekční lipolýzy

Tato metoda patří mezi poměrně osvědčené způsoby hubnutí a zpevňování pokožky lidského těla. Objevila se na přelomu tisíciletí. Principem této metody je pomocí speciálního roztoku, aplikovaného prostřednictvím injekční jehly, štěpení tukových buněk, které se poté postupně vyplavují bez problémů z těla. Takto jednoduše se dnes dá bez kapky námahy i redukční diety velmi lehce shodit přebytečné kilogramy a tukové polštáře kdekoliv na těle.

Za vše může speciální koktejl

Jedná se o unikátní kombinaci čtyř funkčních ingrediencí, které v silném spojení dokážou zajistit, aby se:

  • tuk v konkrétní partii rozpustil – (fosfatidylcholin)
  • tuk z problematických partií uložil do mitochondrií. Zde je spálen a využit jako energie (L-karnitin)
  • tuk rozpouštěl a formou očisty uvolňoval z nechtěných úložišť (deoxycholová kyselina)
  • kůže v ošetřovaném místě zpevnila a omladila (organický křemík).

Za pár chvil je hotovo!

Tento druh lipolýzy patří mezi celkem rychlé zákroky. Pro očividné výsledky stačí i jedna návštěva. Výsledky jsou vidět během pár dní, jakmile začnou látky spolehlivě účinkovat. Průběh je naprosto bezbolestný, dokonce není aplikována žádná forma anestezie. Tukové buňky mizí rovnoměrně, takže výsledek je celistvý a velmi přirozený. 

Výhody vs. nevýhody?

Obrovskou výhodou této metody je, že nezatěžuje psychiku člověka, nevyžaduje žádné úsilí a hlavně má trvanlivý efekt. Jako bonus rozpouštění tukových polštářů tímto způsobem je považován i fakt, že následkem zákroku je aktivována přirozená tvorba kolagenu, díky čemuž dochází ke zpevnění a omlazení pokožky. Nejsou známy žádné nežádoucí účinky. Této metodě hraje velmi do karet také její účinnost (až 96 procent). Efekt je podpořen faktem, že po zákroku nevznikají žádné jizvy, jen výjimečně modřinky a také není potřeba následně nosit žádné speciální prádlo.

Lidé si ji velmi chválí

Většina klientů renomovaných klinik je s metodou velmi spokojená. Její výsledky totiž na sebe nenechají dlouho čekat. Rozhodně jsou daleko efektivnější a rychlejší, než například redukční dieta nebo hubnutí pomocí sportovních aktivit. Aplikaci speciálního roztoku Lipolyticum lze po zhruba dvou měsících znovu zopakovat pro výsledek výraznějšího hubnutí.

Co na to odborníci?

Dle tvrzení odborníků se jedná o jednu z nejbezpečnějších metod rozpouštění tukové tkáně mezi všemi metodami hubnutí na klinice. Odborníci však upozorňují na některé osoby, pro které tento zákrok není nejvhodnější. Jsou jimi těhotné a kojící ženy, závažně nemocní a osoby s alergickou reakcí na sojové boby.

Doporučení před a po aplikaci

Pro pacienty, kteří užívají medikaci na ředění krve, odborníci doporučují konzultaci s lékařem a vysazení medikace cca 3 dny před plánovaným zákrokem. Po zákroku je doporučováno pro efektivní výsledek celé procedury vypít alespoň tři litry vody každý den. Pro urychlení efektivity odbourávání tuků odborníci doporučují doplňovat adekvátní množství vitaminů a minerálních látek.

Stále váháte, jestli je tato velmi moderní metoda vhodná i pro vás? Dvacetiletá praxe a nejnovější složení aplikačního roztoku rozhodne za vás! A my se těšíme na pozitivní reakce těch, co umějí hubnout i bez cvičení.