B-lite implantáty hrdě vyčnívají z řady. Zjistěte, proč byste se o ně měla zajímat i vy!

B-lite implantáty mají hned několik nepopiratelných výhod. Jsou o neuvěřitelných 30 % lehčí ve srovnání s ostatními typy implantátů. Díky tomu si můžete zvolit tvar a velikost, které přesně odpovídají vašim požadavkům. V tomto článku popíšeme, jaké jsou hlavní benefity této inovativní technologie a nabídne stručné srovnání s ostatními typy.

B-lite implantáty – 9 důvodů, proč byste se o ně měly zajímat

 1. Jsou výsledkem 10 let trvajícího vědeckého výzkumu. Tedy naprosto bezpečné.
 2. Jsou vyrobeny ze silikonového gelu, který má speciální složení. Výsledkem je o 30 % nižší hmotnost.
 3. Nižší hmotnost vám dává širší možnosti výběru tvaru a velikostí. Na těžší konvenční implantáty logicky působí gravitace více.
 4. jsou optimální volbou pro ženy, které se často věnují různým sportům. Odlehčené implantáty vás při sportování nebudou nijak omezovat. Riziko poklesu je v jejich případě mnohem nižší.
 5. Nízká hmotnost vám umožní splnit si sen o velkých ňadrech, aniž byste poté trpěly nepříjemnými bolestmi zad.
 6. Jsou dostupné v různých tvarech a velikostech. Samotná operace probíhá naprosto standardně.
 7. Nadchnou ženy, které ze všeho nejvíc touží po přirozeném výsledku. Prsní implantáty B-lite jsou vhodným řešením i pro malá ňadra. Po jejich aplikaci nedochází ke “zvlnění” a pod kůží není viditelný jejich okraj, což je u konvenčních typů vcelku běžné.
 8. Jsou velmi odolné a vyrobené z ověřených materiálů. Uvnitř silikonového gelu jsou vzduchové bublinky. Díky tomu je implantát odolnější vůči mechanickému poškození. Pokud by přece jen došlo k protržení. Konzistence gelu je tužší, takže by do těla prosakoval pomaleji. 
 9. Unikátní složení a konzistence gelu umožňuje snazší mamografické vyšetření, protože gel je díky bublinkám transparentnější.

Čeká vás rekonstrukce jednoho prsu? B-lite implantáty jsou v této oblasti bezkonkurenční

Po rekonstrukci jednoho prsu při použití klasického silikonového implantátu, se může stát, že je váha “nového” ňadra o něco vyšší, než druhého přírodního prsu. Tím pádem bude gravitace působit více na operované ňadro a časem může dojít k jeho rychlejšímu poklesu. Ňadra tak po letech mohou působit nesouměrným dojmem.

V případě, že si zvolíte odlehčené implantáty B-lite, je riziko nesouměrnosti minimální.

Kolik stojí B-lite implantáty? Cena se odvíjí od mnoha faktorů

Konečná cena plastické operace vždy závisí na individuálních požadavcích klientky. Pokud si zvolíte právě tento typ implantátu zaplatíte:

 

Značka Kulaté Anatomické
B-LITE 102 000 Kč 112 000 Kč

 

V ceně zpravidla nejsou zahrnuty další zákroky jako je modelace, úpravy vpáčených bradavek, další den pobytu u nás navíc atd. Veškeré detaily o zákroku včetně konečné ceny vám sdělí lékař během konzultace.

Inovativní implantáty B-lite jsou ve srovnání s dalšími značkami nákladnější. Nicméně žádný jiný prostředek nenabízí takový set vlastností jako B-lite. 

Pro srovnání:

 • běžný implantát o objemu 615 ml váží 615 g 
 • B-lite o objemu 616 ml váží pouze 465 g

Nejčastějším důvodem reoperace (výměny) po letech je právě pokles silikonu způsobený gravitací. Pokud si zvolíte B-lite, ani po letech nedojde k tak výraznému poklesu jako u konvenčních prostředků.